Straipsniai

5 apatinio trikotažo tipai, kurie privalo būti tavo spintoje 2021

Nuo pat karantino pradžios susidomėjimas apatiniu trikotažu auga, kaip ant mielių. Pasak WWD (Women’s wear daily), Knix ir MARY YOUNG įmonėse įvyko milžiniškas apatinio trikotažo pardavimų šuolis, o Zara buvo priversta išplėsti savo apatinio trikotažo asortimentą siekdama prisitaikyti prie atsiradusių rinkos pokyčių. Kad ir kaip nemalonu tai sakyti, tačiau ir didžiąją šių metų dalį greičiausiai praleisime namuose. Ta proga, mes atrinkome jums populiariausius apatinio trikotažo derinius 2021 metams. Kaip ir tikėtasi, komfortas šiais metais sudarys svarbiausią viso apatinio trikotažo elementą. Šiais metais madingomis nebebus push-up tipo liemenėlės. Dabar didesnis dėmesys bus sutelktas į liemenėles be lankelių, kurias galima nešioti visą dieną ir jų net nejausti. Šie metai parodys, kad apatinis trikotažas gali būti ne tik labai patogus, bet ir seksualus, derinant jį su natūraliais audiniais ir nėriniais. Toliau skaitykite, apie apatinio trikotažo madas 2021 metais, kurios turi dominuoti jūsų drabužinėje.

Vidutinio ir aukšto liemens moteriškos kelnaitės

apatinis triktažas aukšu liemeniu

Paskutiniais metais komfortas tapo vienu svarbiausiu aspektu mados industrijoje, kadangi žmonės pradėjo kreipti daugiau dėmesio į patogius drabužius, kurie pagaminti iš natūralių medžiagų, leidžia odai kvėpuoti ir sugeria prakaitą. Esant padidėjusiam patogaus apatinio trikotažo poreikiui – išaugo ir vidutinio bei aukšto liemens apatinių kelnaičių ir komplektų paklausa. Šiais metais daugelyje parduotuvių lentynų jūs tikrai išvyste padidėjųsį aukšto liemens apatinio trikotažo asortimentą, kadangi jis yra labai patogus nešioti namuose.

Liemenėlės be lankelių

Liemenėlės moterims

Vykstant pandemijai push-up ir liemenėlės su lankeliais visiškai ,,išėjo” iš mados. Visai, kaip su aukšto liemens kelnaitėmis, noras atrodyti gražiai ir jaustis patogiai perėjo ir ant liemenėlių. Dabar lengvos, minimalistinio stiliaus liemenėlės bus populiaresnės už liemeneles su lankeliais. Tad, šiais metais daugumos moterų stalčiuose tikrai galime tikėtis padidėjusio lengvų liemenėlių be lankelių pagausėjimo. 

Natūralaus šilko naktinukai

Šilkiniai naktinukai

Naktinukai tai ne tik labai lengvas apsirengti ir nusirengti drabužis, bet ir nepaprastai greitai populiarėjantis apatinis trikotažas, kuris paskutiniu metu įgauna populiarumo augimo pagreitį prisiminus 90-ųjų nostalgiją. Prie viso to, šilkas naudingas ir odai, kadangi jis jos nedirgina ir leidžia jai kvėpuoti.

Subtilus nėriniuotas apatinis trikotažas

Juoda nėriniuota braletė Apus iš priekio

Populiarūs apatinio trikotažo gamintojai ir dizaineriai į rinka vis dar atneša seksualius, lengvus nėriniuoto apatinio trikotažo dizainus, kurie yra lengvi ir leidžia mums jaustis gerai ir patogiai. Nėriniuotos kelnaitės, liemenėlės ar pora komplektų tikrai papuoš kiekvienos moters drabužinę ir smarkiai atnaujins jos apatinio trikotažo garderobą.

Bodis

Moteriškas bodis

Bodžiai 2021 metais grįžta į mados industriją. Toks apatinis trikotažas taip greitai populiarėja dėl savo universalumo. Jį galima dėvėti tiek poilsiui tiek per ZOOM pokalbius, tinkamai jį priderinus. Tiesiog užsimeskite ant viršaus švarkelį ir apsimaukite patogius treningus ir jūs pasiruošę ZOOM pokalbiui.