Meniu Uždaryti

Dviejų dalių komplektai

Rodoma 1–18 iš 44 rezultatų

 • Smaragdinio aksomo prabangus apatinio trikotažo komplektas NatashaSmaragdinio aksomo prabangus apatinio trikotažo komplektas Natasha
  34,99

  Prabangiai atrodantis smaragdinio aksomo dviejų dalių apatinio trikotažo komplektas Natasha yra papuoštas juodais nėriniais. Bralėtė be pakietinimų, turi užsegimą ir reguliuojamas petnešas. Abi dalys dekoruotos juostelėmis.

 • 19,99

  Juodas apatinio trikotažo komplektas Bianca susideda iš dviejų dalių- liemėnėlės ir kelnaičių su juostele (stringai). Liemenėlė su pakietinimu, puošia gėlėti nėriniai, petnešos yra reguliuojamos, turi užsegimą. Stringai

 • 14,99

  Juodas nėriniuotas apatinio trikotažo komplektas Canis susideda iš dviejų dalių: bralėtės ir kelnaičių. Visą komplektą puošia dailūs nėriniai, kaušeliai su pakietinimu. Bralėtės petnešos bei užsegimas reguliuojasi.

 • Juodas nėriniuotas komplektas AlynnaJuodas nėriniuotas komplektas Alynna
  19,99

  Juodas nėriniuotas komplektas Alynna pagamintas iš nėrinių. Petnešos yra reguliuojamos, turi užsegimą, liemenėlė be lankelių ar pakietinimų. Kelnaitės turi medvilninį įsiuvą.

 • 11,99

  Kasdien nori jaustis patogiai ir tiesiog nepakartojamai? Tada šis kasdienis apatinio trikotažo komplektas Crateryra reikalingas tau. Bralėtė turi pakietinimus su nedideliu “push up” efektu, kurie išsiima, petnešos yra reguliuojamos. Kelnaites taip pat puošia minkšti ir tamprūs nėriniai.

 • Juodas apatinio trikotažo komplektas OpheliaJuodas apatinio trikotažo komplektas Ophelia iš galo
  19,99

  Norite kasdieną jaustis komfortiškai? Tada rinkitės šį apatinio trikotažo komplektą Ophelia. Dviejų dalių apatinio trikotažo komplektas,  susideda iš braletės bei kelnaičių. Kelnaitės turi medvilninį įsiuvą.

 • Juodas apatinio trikotažo komplektas WinnJuodas apatinio trikotažo komplektas Winn
  32,99

  Juodas apatinio trikotažo komplektas  Naomi puoštas nėriniais. Liemenėlė su lankeliais, turi užsegimą, petnešos reguliuojamos. Kelnaitės su medvilniniu įsiuvu.

 • Žydros spalvos nėriniuotas komplektas SelaŽydros spalvos nėriniuotas komplektas Sela
  29,99

  Žydros spalvos dviejų dalių apatainio trikotažo komplektas Sela pagamintas iš nėrinių. Petnešos yra reguliuojamos, turi užsegimą, liemenėlė su lankeliais. Kelnaitės turi medvilninį įsiuvą.

 • 19,99

  Norite užkariauti pasaulį? Smėlio spalvos seksualus komplektas Auva puikiai tiks šiai progai ir ne tik. Auva dviejų dalių apatinio trikotažo komplektas yra sudarytas iš liemenėlės ir kelnačių. Liemenėlės petnešėlės yra reguliuojamos, be pakietinimų. Komplektą puošia neriniai ir dekoratyvinės juostelės.

 • 19,99

  Baltas apatinio trikotažo komplektas Bianca susideda iš dviejų dalių- liemėnėlės ir kelnaičių su juostele (stringai). Liemenėlė su pakietinimu, puošia gėlėti nėriniai, petnešos yra reguliuojamos, turi užsegimą. Stringai

 • 19,99

  Juodas apatinio trikotažo komplektas  Naomi puoštas nėriniais. Liemenėlė su lankeliais, turi užsegimą, petnešos reguliuojamos. Kelnaitės su medvilniniu įsiuvu.

 • Žydrai mėlynas nėriniuotas komplektas TashaŽydrai mėlynas nėriniuotas komplektas Tasha
  34,99

  Žydrai mėlynas nėriniuotas komplektas Tasha pagamintas iš nėrinių. Petnešos yra reguliuojamos, turi užsegimą, liemenėlė su lankeliais. Kelnaitės turi medvilninį įsiuvą.

 • Juodas su mėlynais nėriniais komplektas RasalasJuodas su mėlynais nėriniais komplektas Rasalas
  29,99

  Seksualus juodas su mėlynais nėriniais komplektas Rasalas sužavės kiekvieną.  Liemenėlės su lankeliais, petnešos reguliuojamos, turi užsegimą. Siaurikės pagamintos iš minkto tinklelio, kuris yra permatomis, yra medvilninis įsiuvas.

 • Raudonas patinio trikotažo komplektas PegasusRaudonas patinio trikotažo komplektas Pegasus
  26,99

  Liemenėlė su pakietinimu, petnešos reguliuojamos, turi užsegimą. Kelnaitės paaukštintu liemeniu pagamintos iš perregimų nėrinių. Komplekte yra ir dirželiai kojinėms prisisegti, nusiima.

 • 3 dalių komplektas Pegasus3 dalių komplektas Pegasus
  35,99

  Komplekte liemėnėlė be pakietinimų, kelnaitės su juostele ir kojinių diržas. Nėriniai perregimi.

 • Apatinio trikotažo komplektas AcamarApatinio trikotažo komplektas Acamar
  24,99

  Raudonas apatinio trikotažo komplektas sudarytas iš liemėnėlės su lankeliais bei siaurikėmis.

 • Juodas apatinio trikotažo komplektas IshkaJuodas apatinio trikotažo komplektas Ishka
  19,99

  Juodas apatinio trikotažo komplektas  Ishka puoštas nėriniais. Liemenėlė su lankeliais, turi užsegimą, petnešos reguliuojamos. Kelnaitės su medvilniniu įsiuvu.

 • Smėlio spalvos apatinio trikotažo komplektas TaurusSmėlio spalvos apatinio trikotažo komplektas Taurus
  28,99

  Smėlio spalvos apatinio trikotažo komplektas Taurus puikiai tiks kasdieniam nešiojimui. Medžiaga yra tampri ir maloni kūnui. Liemenėlė puošta dekoratyvinėm juostelėm, kaušeliai pakietinti su nedideliu “push up”, petnešos reguliuojasi, yra užsegimas. Siaurikės su medvilniniu įsiuvu.